viernes, 4 de diciembre de 2015

Oferta de munca - The Diamond Palace

ANGAJAM CROITOREASA

Angajam croitoreasa cu experienta care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

Croitoreasa, cu experienta, pentru ajustari rochii de mireasa.
Cautam o persoana disponibila, la inceput,  timp partial: 4 ore pe zi, 5 zile pe saptamina, pentru angajare in viitorul apropiat, zi de munca completa 40 ore/saptamina.

Viitoarea candidata trebuie sa fie o persoana competenta, cu experienta nu mai putin de 3 ani in croitorie si ajustari rochii de mireasa, cu viziune de ansamblu astfel incat sa poata indeplini cerintele clientelor.

Descrierea jobului
Retusurile pentru rochiile de mireasa se vor face la sediul nostru in Plaza Cataluña.
Oferim mediul de lucru curat, contract de munca timp partial.
Descrierea companiei
The Diamond Palace are ca principal obiect de activitate vanzarea bijuteriilor din aur cu diamante si pietre pretioase. La momentul actual firma isi largeste campul de activitate si va incepe sa comercializeze rochii de mireasa.

Nu confectionam rochiile, insa este nevoie in permanenta sa se faca ajustari gen bust, talie, solduri, scurtat (manual - prin aplicare dantela, sau la masina) confectionari bretele, decupaj la bust etc.

Contact:
Interesatii se pot adresa prin intermediul adresei de e-mail: marketing@thediamondpalace.es sau la telefonul 931 93 31 21 (in atentia Marina sau Sergio)

No hay comentarios:

Publicar un comentario